Wodoodporna zewnętrzna lampa wisząca 120W z wbudowanym doprowadzeniem stacji benzynowej IP66

Korzyść
1. Profesjonalna konstrukcja soczewek z opcjonalnym 60 °, 90 ° i 110 °
2.Użyj wodoszczelnego złącza M16, unikaj silnych uszkodzeń zasilania
3. Wyjątkowy i innowacyjny uchwyt ramy nie tylko upraszcza instalację, ale także zwiększa jej wytrzymałość.
4. Specjalnie zaprojektowane opakowanie zaprojektowane w celu zagwarantowania najwyższej ochrony lampy
5. Wygodna i szybka instalacja
6. Z materiałem nie powodującym korozji, nie tylko wyjątkowy wygląd, ale także brak korozji.
Specyfikacja
| Model | ZGSM-QD120H4 |
| Marka LED | LUXEON® TX / LG |
| Marka kierowcy | Seria Meanwell HLG |
| Normalna moc | 120W |
| Ilość modułów LED | 3 moduły |
| Napięcie wejściowe | 100-240 / 277 VAC |
| Wydajność energetyczna | > 90% |
| Współczynnik mocy | > 0,95 |
| Efektywność świetlna lampy | > 140 lm / w |
| Znamionowa wydajność lampy | 19800 lm (tolerancja lumenów +/- 5%) |
| Wskaźnik renderowania kolorów | Ra> 70 |
| Temperatura koloru | 3000 4000 5000 lub 5700K |
| Typ fotometryczny | 60,90,110 stopni |
| Optymalna temperatura pracy | 25 ° C |
| Temperatury przechowywania | „-40ºC ~ + 70ºC |
| Środowisko pracy | Między -40 ° C ~ + 50 ° C, 10% ~ 90% RH |
| Całkowite zniekształcenia harmoniczne | <> |
| Konserwacja lumenów | > 100000 godzin - L70, @ 25 ° C (77 ° F) |
| Materiały korpusu i powłoki | Anodyzowane aluminium |
| Klasa IP | IP66 z raportem z testu |
| Ocena IK | IK10 z raportem z testu |
| Orzecznictwo | CE, ROHS, GS, CB, SAA |
| Funkcja opcjonalna | 1-10V DC lub PWM Sygnał lub ściemnianie rezystancji |
| Sterowanie timerem / fotokomórką | |
| Gwarancja | 7 lat |
| Grubość sufitu | 5 do 25 mm / 0,2 do 1,0 cala |
| Rozmiar dziury | 419 × 285 mm / 16,5 × 11,2 cala |
| Szczegóły pakowania | |
| Wymiar urządzenia | 389 x 304 x 120 mm |
| Waga urządzenia | 4,4 kg / 9,7 funta |
| Wymiar opakowania | 425 x365 x200 mm |
| Waga opakowania | 5,2 kg / 11,5 funta |
Nasze Usługi
1. Odpowiedz na zapytanie w ciągu 24 godzin roboczych.
2. Dostosowany projekt jest dostępny, OEM i ODM są mile widziane.
3. Dostawa towarów do naszego klienta na całym świecie z szybkością i precyzją.
4.Oferta klienta najniższa cena z produktem wysokiej jakości
5. Możemy dostarczyć C / O (certyfikat pochodzenia), oszczędzając około 20% cła przywozowego.








Popularne Tagi: ip66 wodoodporna zewnętrzna osadzona 120 w led światła stacji baldachimu baldachim, producenci, dostawcy, kup, tanie, cena

