100W LED STREET LIGHT Do parkowania na rynku USA

Zalety:
Lumileds 3030/5050 Chips.
Sterownik Meanwell HLG Driver i Inventronics dla 0-5 V, 0-10 V, PWM, ściemnianie timera.
Szkło hartowane.
Skuteczność oprawy do 125-165 lm / w.
Konkurencyjna cena.
7 lat gwarancji.
IP66 i IK10.
Typ I, typ II, typ II-BLS, typ III, optyka typu V do oświetlenia drogowego o różnej szerokości.
Z projektorem przeciwprzepięciowym do ochrony lampy od 10KV / 20KA.
Specyfikacja
| Model | ZGSM-LD100H5 |
| Marka LED | Philips LUMILEDS® LUXEON 3030/5050 |
| Marka kierowcy | Bez ściemniania: Sterownik HLG MeanWell | Możliwość przyciemniania: sterownik Inventronics |
| Normalna moc | 100W |
| Napięcie wejściowe | 100-240 V / 277 V AC 50/60 Hz |
| Wydajność energetyczna | > 90% |
| Współczynnik mocy | > 0,95 |
| Efektywność świetlna lampy | > 130-160 lm / w |
| Znamionowa wydajność lampy | 13 000–16 000 lm |
| Wskaźnik renderowania kolorów | Ra> 70 |
| Temperatura koloru | 4000K (Nature White), 5000K (Pure White), 5700K (Cool White) |
| Typ fotometryczny | 1M, 2M, 3M, 5S, 2M-BLS |
| temperatura robocza | Od 40 ° C do + 50 ° C |
| Całkowite zniekształcenia harmoniczne | <> |
| Konserwacja lumenów | > 100 000 godzin - L70, @ 25 ° C (77 ° F) |
| Materiały | Aluminium; PC |
| Klasa IP | IP66 z raportem z testu |
| Ocena IK | IK10 z raportem z testu |
| Orzecznictwo | CE, ENEC, ROHS, IOS9001, ISO14001, LM80 |
| Funkcja opcjonalna | 0-5 V, 0-10 V, PWM, Timer |
| Kontrola fotokomórki | |
| Gwarancja | 7 lat |
| Szczegóły pakowania | |
| Waga urządzenia | 6,1 kg |
| Wymiar opakowania | 555 X370 X200 mm |
| Waga opakowania | 7,3 kg |
Obraz projektu

Pokaz fabryczny
SERWIS PO SPRZEDAŻY - 7 lat gwarancji
Hangzhou ZGSM Technology Co., Ltd („ZGSM”) gwarantuje, że ten sprzęt marki ZGSM jest zabezpieczony przed wadami
materiały i wykonanie przy normalnym użytkowaniu przez okres SIEDEM (7) ROKU od daty zakupu.ZGSM zapewnia bezpłatną naprawę lub wymianę w okresie gwarancyjnym.
ZGSM pobierze opłatę za porażki w wyniku nietypowego przechowywania, użytkowania, połączenia lub zmiany struktury lub jakichkolwiek komponentów produktu.
Obrażenia spowodowane uderzeniem pioruna o 6KV (L, N do FG) / 4KV (L do N) nie będą objęte gwarancją opartą na IEC61000-4-5.
INFORMACJE O UMOWIE
Karen Chen
Międzynarodowa sprzedaż i sprzedaż.
Whatsapp / Wechat: +86 13588232941
E-mail: karen@zgsm-china.com
Popularne Tagi: 100W led street light na parkingu usa market, producenci, dostawcy, kup, tanio, cena

