Opis
Wyślij zapytanie
7-pinowa podstawa DALI Dimming 120W Outdoor Street Light



Specyfikacje
| Specyfikacje | |
| Model | ZGSM-LD120KM |
| Marka LED | LUMILEDS® LUXEON 3030 |
| Marka kierowcy | Meanwell / Inventronics |
| Moc normalna | 120W |
| Ilość chipów LED | 192szt |
| Napięcie wejściowe | 100-240 / 277VAC |
| Efektywność energetyczna | GG gt; 90% |
| Współczynnik mocy | GG gt; 0,95 |
| Znamionowa skuteczność świetlna lampy | GG gt; 130lm / w |
| Znamionowy strumień świetlny lampy | 15600 lm (tolerancja lumenów + / - 5%) |
| Wskaźnik oddawania barw | Ra> 70 |
| Temperatura koloru | 4000, 5000 lub 5700K |
| Typ fotometryczny | Medium Type I; Medium Type II; Medium Type III |
| Optymalna temperatura pracy | 25℃ |
| Temperatury przechowywania | -40°C~50°C |
| Środowisko pracy | Między -40 ° C ~ +50 ° C, 10 % ~ 90 % RH |
| Całkowite zniekształcenia harmoniczne | GG lt; 10% |
| Utrzymanie światła | GG gt; 75 000 godzin -L70, @ 25 ºC (77 ºF) |
| Materiały korpusu i skorupy | Odlewane ciśnieniowo aluminium;? Szkło hartowane |
| Klasa IP | IP66 z raportem z testów |
| Ocena IK | IK08 z raportem z testów |
| Orzecznictwo | CE, ROHS, IOS9001, ISO14001, LM-80 |
| Funkcja opcjonalna | Sygnał 1-10 V DC lub PWM lub ściemnianie rezystancyjne |
| Sterowanie timerem / fotokomórką | |
| Gwarancja | 7 lat |
| Szczegóły pakowania | |
| Wymiar osprzętu | 726 x 357 x 127 mm |
| Waga oprawy | 8,2 kg |
| Wymiar opakowania | 790 x 420 x 165 mm |
| Waga opakowania | 10,2 kg |
Przegląd
Lumileds 3030 żetonów.
Sterownik Meanwell HLG i sterownik Inventronics dla 0-5 V, 0-10 V, PWM, ściemnianie timera.
Soczewka ze szkła hartowanego.
Konkurencyjna cena.
Gwarancja 7 lat.
IP66 i IK08.
profil firmy









Popularne Tagi: 7-pinowa podstawa Dali ściemniająca 120w zewnętrzna lampa uliczna, producenci, dostawcy, kup, tanio, cena


