Modułowa konstrukcja 120-watowa oprawa LED z chipami Lumileds
| Specyfikacje | |
| Model | ZGSM-QD120H6 |
| Marka LED | LUMILEDS® LUXEON 3030 lub 5050 |
| Marka kierowcy | Meanwell / Inventroncis |
| Moc normalna | 120W |
| Ilość modułów LED | 2 moduły |
| Napięcie wejściowe | 100-240 / 277VAC / DC24V |
| Efektywność energetyczna | GG gt; 90% |
| Współczynnik mocy | GG gt; 0,95 |
| Znamionowa skuteczność świetlna lampy | 125 lm / W (Lumileds 3030 żetonów) lub 155 lm / W (Lumileds 5050 chipów) |
| Znamionowy strumień świetlny lampy | 15000 lm (Lumileds 3030 żetonów) lub 18600 lm (Lumileds 5050 chipów |
| Wskaźnik oddawania barw | Ra> 70 |
| Temperatura koloru | 3000 4000 5000 lub 5700K |
| Typ fotometryczny | 60,90,110 stopni |
| Optymalna temperatura pracy | ‘-40℃~+50℃ |
| Temperatury przechowywania | ‘-40℃~+50℃ |
| Środowisko pracy | Między -40 ° C ~ +50 ° C, 10 % ~ 90 % RH |
| Całkowite zniekształcenia harmoniczne | GG lt; 20% |
| Utrzymanie światła | GG gt; 100000 godzin -L70, @ 25 ºC (77 ºF) |
| Materiały korpusu i skorupy | Anodyzowane aluminium |
| Klasa IP | IP66 z raportem z testów |
| Ocena IK | IK10 z raportem z testów |
| Orzecznictwo | CE, ROHS, GS, CB, SAA, CB |
| Funkcja opcjonalna | Dali, lub Timer, lub ściemnianie 0-10V lub czujnik ruchu |
| Gwarancja | 7 lat |
| Grubość sufitu | 5 do 25 mm / 0,2 do 1,0 cala |
| Rozmiar dziury | 346 × 285 mm / 13,6 × 11,2 cala |
| Szczegóły pakowania | |
| Wymiar osprzętu | 316 x 304 x 120 mm |
| Waga oprawy | 3,6 kg / 8,0 funtów |
| Wymiar opakowania | 355 x 365 x 200 mm |
Aplikacje


Przegląd
Lampy uliczne LED ZGSM® serii H wykorzystują źródło światła LUMILEDS® LUXEON 3030 2D, zapewniając doskonały strumień świetlny, długotrwałą stabilność i wspaniały widok.
Lampy uliczne LED ZGSM serii H charakteryzują się wysoką wydajnością świetlną i lepszą żywotnością. Udzielamy 7-letniej gwarancji na oprawę.
Korzyści z produktu

Optyka

Detale

profil firmy

Linia produkcyjna


Korzyści z produktu
Jak złożyć zamówienie:
1. Prześlij nam listę zamówień (modele / ilości / kolory)
2. W celu potwierdzenia prześlemy FAKTURĘ PROFORMA (PI) z kosztami wysyłki i informacjami dotyczącymi płatności.
3. Dokonujesz płatności po potwierdzeniu faktury proforma, a my zorganizujemy produkcję po otrzymaniu Twojego wezwania do zapłaty.
Konkretny termin dostawy zależy od twoich konkretnych potrzeb, zwykle dostawa w ciągu 1-3 dni.
4.Zorganizujemy dostawę po otrzymaniu płatności i gotowym towarze, a jednocześnie podamy numer śledzenia towaru, abyś mógł poznać stan swojego towaru na podstawie tego numeru z witryny kurierskiej.
5. otrzymasz zamówienie w ciągu około 3-5 dni po wysłaniu towaru.
Informacje kontaktowe:
Do wiadomości: Apple Wong
E-mail: apple@zgsm-china.com
WeChat& WhatApp: +86 152 6702 8962
Popularne Tagi: konstrukcja modułowa 120 watowa oprawa led z chipami lumileds, producenci, dostawcy, kupię, tanio, cena

