ZG-1088 Oprawa oświetleniowa na słupie
ZG-1088oprawa oświetleniowa na słupkuposiada klasyczną okrągłą, otwartą przezroczystą pokrywę PC, która pomaga wyeliminować cienie powodowane przez ramię lampy. Zastosowanie wysokowydajnych zasilaczy LED (Inventronics) oraz wysokiej jakości diod LED zapewnia wysoką wydajność lamp (150LM/W). Tę serię latarni ulicznych można również wyposażyć w funkcje Dali, fotokomórkę, NEMA i Zhaga, aby zoptymalizować moc oprawy i oszczędzać energię. Dodatkowo dostarczamy także rozwiązania inteligentnych systemów sterowania takich jak LoRa i Zigbee dla seriiumieść górne światła.
cechy produktu
Szeroki zakres mocy: 40 W ~ 100 W
Wysoka skuteczność oprawy do 150lm/w
Obudowa wykonana w całości z odlewanego ciśnieniowo aluminium (ADC12)
Klasa I i klasa II są opcjonalne
IP66 i IK08
Różnorodność asymetrycznych lub symetrycznych rozsyłów światła
Sterownik i SPD można łatwo zdemontować w celu wymiany
1-10Przyciemnienie V (domyślne) /Przyciemnienie timera
Ochrona przeciwprzepięciowa: tryb różnicowy 6 kV, tryb wspólny 10 kV






| Seria nr | Seria ZG-1088 Oprawa oświetleniowa na słupie |
| Moc | 40W, 60W, 80W, 100W |
| Skuteczność | 135-150lm/szer |
| Napięcie wejściowe | 100-240/277 V prądu przemiennego, 50/60 Hz |
| Współczynnik mocy | >0.95 |
| Ochrona przed przepięciami | 10KV (domyślnie) / 20KV (dostępne na żądanie) |
| Klasa IP | Stopień ochrony IP66 |
| Ocena IK | IK08 |
| Kąt wiązki | Typ I, II, III, V lub niestandardowe |
| Opcja montażu | Opublikuj na górze |
| Gwarancja | 5 lat |
| Orzecznictwo | CE, RoHS, LM80 i TM21 |
Popularne Tagi: oprawa oświetleniowa na słupku, producenci, dostawcy, kupię, tanio, cena

