Opis
Wyślij zapytanie
Opis:
Lampy uliczne LED ZGSM serii K są przeznaczone do stosowania na ulicach miast, drogach miejskich, mostach, projektach mieszkaniowych, parkach publicznych, parkingach, placach i ogrodach, a także w innych ustawieniach wymagających oświetlenia ogólnego o wysokiej jasności w porze nocnej.
| Specyfikacje | |
| Model | ZGSM-LD60KM |
| Marka LED | LUMILEDS® LUXEON 3030 |
| Marka kierowcy | Meanwell HLG series / Inventronics |
| Normalna moc | 60W |
| Ilość chipów LED | 96szt |
| Napięcie wejściowe | 100-240 / 277 VAC |
| Wydajność energetyczna | > 90% |
| Współczynnik mocy | > 0,95 |
| Efektywność świetlna lampy | > 130 lm / w |
| Znamionowa wydajność lampy | 7800 lm (tolerancja lumenów +/- 5%) |
| Wskaźnik renderowania kolorów | Ra> 70 |
| Temperatura koloru | 4000, 5000 lub 5700K |
| Typ fotometryczny | Typ I Średni; Typ II Średni; Typ III Średni |
| Optymalna temperatura pracy | 25 ° C |
| Temperatury przechowywania | -40 ° C ~ 50 ° C |
| Środowisko pracy | Między -40 ° C ~ + 50 ° C, 10% ~ 90% RH |
| Całkowite zniekształcenia harmoniczne | <> |
| Konserwacja lumenów | > 75 000 godzin - L70, @ 25 ° C (77 ° F) |
| Materiały korpusu i powłoki | Aluminium odlewane ciśnieniowo; Szkło hartowane |
| Klasa IP | IP66 z raportem z testu |
| Ocena IK | IK08 z raportem z testu |
| Orzecznictwo | CE, ROHS, IOS9001, ISO14001, LM-80 |
| Funkcja opcjonalna | 1-10V DC lub PWM Sygnał lub ściemnianie rezystancji |
| Sterowanie timerem / fotokomórką | |
| Gwarancja | 7 lat |
| Szczegóły pakowania | |
| Wymiar urządzenia | 726 x 357 x 127 mm |
| Waga urządzenia | 7,8 kg / 17,2 kg |
| Wymiar opakowania | 785 x 410 x 165 mm |
| Waga opakowania | 9,8 kg / 21,6 funta |

Popularne Tagi: 60w pełna odlewana obudowa led światła uliczne, producenci, dostawcy, kup, tanio, cena


