Opis
Wyślij zapytanie

| Liczba modułów | 3 |
| Model nr. | ZGSM-LD120H4 |
| Prąd roboczy LED | 50mA |
| Moc nominalna | 120W |
| Napięcie wejściowe | VAC220-240 / 277V, 50 / 60HZ |
| Chipy LED | Lumileds 5050 |
| Sterownik LED | INVENTRONICS DALI |
| CCT | 4000K, 5000K, 5700K |
| Dożywotni | > 100 000 godzin - L70, @ 25 ° C (77 ° F) |
| Lumen Output (lm) | 19800 |
| Skuteczność świetlna (lm / w) | 165 |
| Dystrybucja oświetlenia | Typ II |
| Urządzenie ochrony przed przepięciami | 10KV |
| Temperatura pracy | -40 ° C ~ 50 ° C |
| Gwarancja | 7 lat |
| Oceny | IP66, IK10 |
| Certyfikaty | CE, CB, ENEC, RoHS |
| Rozmiar produktu | 577 * 316 * 136 mm |
| Wielkość kartonu | 630 * 370 * 200 mm |
| Waga brutto | 8,6 kg |
| Waga netto | 7,3 kg |

Popularne Tagi: led światła uliczne z dali sterownik przyciemniania, producenci, dostawcy, kup, tanio, cena

