Aluminiowa obudowa z certyfikatem CE Oświetlenie uliczne LED o mocy 180 W.

Przegląd
ZGSM& reg; Lampy uliczne LED serii KL sąprzy użyciu LUMILEDS& reg; LUXEON 3030 2D świetlistyźródło, zapewniające doskonały strumień świetlny,długotrwała stabilność i wspaniały widok.
Lampy uliczne LED z serii ZGSM KL mająwysoka skuteczność świetlna i lepsza obsługażycie. Udzielamy 7-letniej gwarancji na oprawę.
Korzyści z produktu

Optyka

Szczegółowy wymiar

Specyfikacje
| Model | ZGSM-LD180KL |
| LEDBrand | LUMILEDS& reg; LUXEON3030 |
| DriverBrand | MeanwellHLGseries / Inventronics / Inventronics |
| NorminalWattage | 180W |
| LEDChipQuantity | 288szt |
| Napięcie wejściowe | 100-240 / 277VAC |
| Wydajność energetyczna | GG gt; 90% |
| PowerFactor | GG gt; 0,95 |
| LampRatedLuminousEfficiency | GG gt; 125lm / w |
| LampRatedLumenoutput | 22 500 lm (tolerancja luminancji + / - 5%) |
| ColorRenderingIndex | Ra> 70 |
| Temperatura koloru | 4000,5000 lub 5700K |
| Typ fotometryczny | TypeIMedium; TypeIIMedium; TypeIIIMedium |
| Optymalna temperatura pracy | 25℃ |
| StorageTemperatures | -40°C~50°C |
| Środowisko pracy | Między -40 ° C ~ +50 ° C, 10 % ~ 90 % RH |
| Całkowite zniekształcenia harmoniczne | GG lt; 10% |
| LumenMaintenance | GG gt; 75 000 godzin-L70, @ 25ºC (77ºF) |
| BodyandShellMaterials | Odlew aluminiowy;? TemperedGlass |
| Klasa IP | IP66 z raportem z testu |
| IKRating | IK08 z raportem z testu |
| Orzecznictwo | CE, ROHS, IOS9001, ISO14001, LM-80 |
| Funkcja opcjonalna | 1-10VDC lubPWMSignalorResistanceDimming |
| Timer / PhotocellControl | |
| Gwarancja | 7 lat |
| PackingDetails | |
| FixtureDimension | 861 x447x153mm |
| FixtureWeight | 12,1 kg / 26,7 funta |
| PackingDimension | 915x495x225mm |
| PackingWeight | 14,6 kg / 32,2 funta |
profil firmy
Założona w 2005 roku firma Hangzhou ZGSM Technology Co., Ltd znajduje się w Linglong Industrial Park, na zachód od Hangzhou. ZGSM to zaawansowane technologicznie i uprzywilejowane przedsiębiorstwo zajmujące się R& D, produkujące i sprzedające wysokiej jakości oświetlenie wewnętrzne / zewnętrzne LED, sygnalizację świetlną LED, panele słoneczne i system oświetlenia LED zasilany energią słoneczną i tak dalej. Jako jedno z przedsiębiorstw modelujących patenty i pierwsza partia firmy zajmującej się oszczędzaniem energii w prowincji Zhejiang, zarejestrowaliśmy ponad pięćdziesiąt produktów; jesteśmy również członkami Towarzystwa Inżynierii Iluminacji i Stowarzyszenia Przemysłu Półprzewodników w Chinach.



Popularne Tagi: odlewana obudowa 180W beznarzędziowa lampa uliczna led, producenci, dostawcy, kup, tanio, cena


