KLUCZOWE CECHY
1. Szeroki zakres mocy: 28 W ~ 57 W
2. Specjalna konstrukcja obwodu, pojedyncze uszkodzenia diod LED nie wpłyną na normalną pracę innych
3. Inteligentny projekt, niskie koszty transportu
4. Gładkie ciało znacznie zmniejszyłoby gromadzenie się pyłu i gromadzące się ptasie odchody.
5. Wysoki strumień Lumen do 135lm / w z wysokiej jakości chipami LED
6. Zaprojektowany, aby przetrwać co najmniej 100 000 godzin w L70
7. ENEC / CB / CE / RoHS / IK10 / IP66 / LM79
8. Dostępne są różne opcje sterowania oświetleniem, np. DALI, 1-10V, fotokomórka.
9. Dostępna 5-letnia ograniczona gwarancja.
SPECYFIKACJA
| Model | ZGSM-LD28Kmini |
| Marka LED | LUMILEDS® LUXEON 3030 |
| Marka Kierowcy | Inventronics |
| Normalna moc | 28 W |
| Ilość żetonów LED | 3030: 48 sztuk |
| Napięcie wejściowe | 100-240 / 277VAC |
| Wydajność energii | > 90% |
| Współczynnik mocy | > 0,95 |
| Lampa o znamionowej skuteczności świetlnej | 135 lm / w |
| Moc znamionowa lampy | 3780 lm (tolerancja światła +/- 5%) |
| Wskaźnik oddawania barw | 70 (80 opcjonalnie) |
| Temperatura koloru | 3000K lub 4000K lub 5000K lub 5700K |
| Typ fotometryczny | Medium typu II |
| Optymalna temperatura robocza | 25 ℃ |
| Temperatury przechowywania | -40 ° C ~ 50 ° C |
| Środowisko pracy | Między -40 ° C ~ + 50 ° C, 10% ~ 90% RH |
| Całkowite zniekształcenia harmoniczne | <> |
| Konserwacja światła | > 100 000 godzin -L70, @ 25 ºC (77 ºF) |
| Wskaźnik wiatru | Force 12 |
| Materiały korpusowe i skorupowe | Odlewane ciśnieniowo aluminium; Obiektyw komputera |
| Średnios | 60 mm (opcjonalnie 50 mm) |
| Ocena | IP66 IK10 |
| Ochrona | Klasa I |
| SPD | 10KV (opcjonalnie 20KV) |
| Orzecznictwo | CE, ENEC, CB ROHS, LM80, LM79, IP66 IK10, ISTMT |
| Opcje ściemniania | 1-10V |
| Opcje sterowania | Fotokomórka lub inteligentna kontrola |
| Opcje kolorów | Głęboki szary |
| Gwarancja | 5 lat |
SZCZEGÓŁY OPAKOWANIA
| Wymiar elementu | 447X179X77mm |
| Waga urządzenia | 2,2 kg |
| Wymiary opakowania | 465X200X100mm |
| Waga opakowania | 2,6 kg |
APLIKACJE
Popularne Tagi: 28W ekonomiczna lampa uliczna z enec, producentów, dostawców, kupować, tanio, cena







