Kluczowe cechy lamp stadionowych LED IP66 do kortów tenisowych

- Wysoka skuteczność Philips Lumileds 3030 Chips.
- Meanwell / Inventronics Driver.
- Kąt wiązki 15 °, 30 °, 45 °, 60 ° przeznaczony do różnych zastosowań.
- Całe urządzenie regulowane w zakresie 0–360 °, pojedynczy moduł regulowany w zakresie 0–90 °.
- Szkło hartowane może doskonale chronić układy LED.
- Opcjonalny długopis laserowy służący do korygowania kierunku montażu podczas instalowania lampy.
- Skuteczność oprawy do 150 lm / W.
- CE, RoHS, LM-80, ISO9001, ISO14001
- Do 100 000 godzin żywotności (L70)
- 5 lat gwarancji.
Aplikacje
Stadion, plac, kort tenisowy, koncert, oświetlenie okolicy ...
Informacje o Firmie


Pytania i odpowiedzi
P: Kiedy znaleziono ZGSM?
Odp .: Firma ZGSM została założona w 2015 roku, od ponad 14 lat projektuje i produkuje oświetlenie uliczne LED, oświetlenie LED Highbay, oświetlenie LED Flood, oświetlenie stacji benzynowej LED, oświetlenie stadionowe LED, oświetlenie uliczne Solar.
P: Gdzie jest twój główny rynek?
Odp .: Sprzedaliśmy nasze produkty LED do ponad 80 krajów na całym świecie. Gdzie potrzebujesz zielonego oświetlenia, gdzie są nasze produkty.
P: Jaka jest skuteczność tego modelu?
Odp .: stosujemy układy Lumileds Luxeon 3030 2D o wysokiej skuteczności, skuteczność lampy wynosi 150 lm / W.
P: Czy ten model można ściemniać?
Odp .: Mamy dwie wersje dla twojej opcji, dostępne są zarówno ściemnialne (1-10 V, PWM, rezystancyjne), jak i sterownik bez ściemniania.
P: A co z gwarancją i czasem życia UFO?
Odp .: Zapewniamy 5 lat gwarancji na całą lampę. Żywotność tego modelu wynosi 100000 godzin @ 25 ℃, L70.
Popularne Tagi: Lampy stadionowe IP66 LED na korty tenisowe, producenci, dostawcy, zakup, tanio, cena
| Model | ZGSM-TGD840M |
| Marka LED | LUXEON® 3030 2D |
| Marka kierowcy | INVENTRONICS Seria EUK |
| Moc normalna | 840 W. |
| Ilość LED | 1334 szt |
| Napięcie wejściowe | 100–240 / 277 V prądu przemiennego, 50/60 Hz |
| Efektywność energetyczna | > 90% |
| Współczynnik mocy | > 0,95 |
| Znamionowa wydajność świetlna lampy | > 150lm / w |
| Znamionowa moc świetlna lampy | 126000 lm (tolerancja strumienia +/- 5%) |
| Wskaźnik oddawania barw | Ra> 70 |
| Temperatura koloru | 3000 K, 4000 K, 5000 K lub 5700 K. |
| Typ fotometryczny | 15, 30, 45, 60 stopni |
| Optymalna temperatura pracy | 25ºC |
| Temperatury przechowywania | „-40ºC ~ + 50ºC |
| Środowisko pracy | Między -40 ° C ~ + 50 ° C, 10% ~ 90% RH |
| Całkowite zniekształcenia harmoniczne | <> |
| Utrzymanie strumienia świetlnego | > 100 000 godzin - L70, @ 25 ° C (77 ° F) |
| Materiały korpusu i skorupy | Rozciągnięty stop aluminium |
| Klasa IP | IP66 z raportem z testu |
| Orzecznictwo | CE, ROHS |
| Funkcja opcjonalna | Przyciemnianie 1-10 V DC |
| Gwarancja | 5 lat |
| Szczegóły pakowania | |
| Wymiar uchwytu | 687 x 836 x 222 mm |
| Waga urządzenia | 43,0 kg |
| Wymiar pakowania | 770 x 900 x 235 mm |
| Waga opakowania | 50,0 kg |

