Opis
Wyślij zapytanie
IP66 840W golf Filed Led Flood Light> 100000 godzin życia
| Moc nominalna | 840 W. |
| Marka i ilość LED | Lumileds 3030 1334 szt |
| Strumień świetlny | 126000 lm |
| Napięcie wejściowe | 100-240 V / 277 V AC 50/60 Hz |
| Marka kierowcy | Sterownik Inventronics |
| Kąt wiązki | 15 °, 30 °, 45 °, 60º |
| Ocena | IP66, IK10 |
| CCT | 3000 K, 4000 K, 5000 K, 5700 K. |
| CRI | > 70 |
| Współczynnik mocy | > 0,95 |
| Efektywność energetyczna | > 90% |
| Żywotność (godz.) | > 100 000 (L70) |
| Materiał | Odlew aluminiowy, szkło hartowane i PC |
| Kolor obudowy | czarny |
| Instalacja | Całe urządzenie regulowane w zakresie 0 ~ 360º; Pojedynczy moduł 0 ~ 90º regulowany |
| Pracujący Środowisko | -40 ºC ~ +50 ºC, 10% ~ 90% RH |
| Temperatura przechowywania | -40 ºC ~ +50 ºC |
| Osprzęt | 687 * 836 * 222 mm, 43 kg |
| Uszczelka | 770 * 900 * 235 mm, 49 kg |
Popularne Tagi: IP66 840W Golf Filed LED Flood Light> 100000 godzin życia, producenci, dostawcy, zakup, tanio, cena
