90W LED GARDEN LIGHT Post Top montowany na rynku europejskim

Zalety:
Lumileds 3030/5050 Chips.
Sterownik Meanwell HLG Driver i Inventronics dla 0-5 V, 0-10 V, PWM, ściemnianie timera.
Szkło hartowane.
Skuteczność oprawy do 125-150 lm / w.
Konkurencyjna cena.
7 lat gwarancji.
IP66 i IK08.
Optyka typu I, typu II, typu III do oświetlenia drogowego o różnej szerokości.
Z projektorem przeciwprzepięciowym do ochrony lampy od 10KV / 10KA.
Z Power Turn Off Protector do ochrony bezpieczeństwa osobistego.
Z importowanym odpowietrznikiem utrzymującym równowagę ciśnienia powietrza wewnątrz i na zewnątrz lampy, poprawiając wydajność pracy, żywotność lampy i zapobiegając rozerwaniu.
Duży projekt wpuszczanej konstrukcji może być zainstalowany w sterowniku zdalnego sterowania MPPT i module bezprzewodowym, aby być inteligentnym systemem sterowania.
Pełna odlewana aluminiowa obudowa, aby zapobiec guano.
Typ zatrzaskowy, łatwa instalacja poprzez zatrzaśnięcie dwóch końców razem, nie potrzeba narzędzi do otwierania lub zamykania zaślepki.
Specyfikacja
| Model | ZGSM-LD90LMA |
| Marka LED | Philips LUMILEDS® LUXEON 3030/5050 |
| Marka kierowcy | Bez ściemniania: Sterownik HLG MeanWell | Możliwość przyciemniania: sterownik Inventronics |
| Normalna moc | 90W |
| Napięcie wejściowe | 100-240 V / 277 V AC 50/60 Hz |
| Wydajność energetyczna | > 90% |
| Współczynnik mocy | > 0,95 |
| Efektywność świetlna lampy | > 130 lm / w |
| Znamionowa wydajność lampy | 11700 lm |
| Wskaźnik renderowania kolorów | Ra> 70 |
| Temperatura koloru | 4000K (Nature White), 5000K (Pure White), 5700K (Cool White) |
| Typ fotometryczny | 1M, 2M, 3M |
| temperatura robocza | Od 40 ° C do + 50 ° C |
| Całkowite zniekształcenia harmoniczne | <> |
| Konserwacja lumenów | > 100 000 godzin - L70, @ 25 ° C (77 ° F) |
| Materiały | Odlewane aluminium, szkło hartowane |
| Klasa IP | IP66 z raportem z testu |
| Ocena IK | IK08 z raportem z testu |
| Orzecznictwo | CE, ROHS, IOS9001, ISO14001, LM80 |
| Funkcja opcjonalna | 0-5 V, 0-10 V, PWM, Timer |
| Kontrola fotokomórki | |
| Gwarancja | 7 lat |
| Szczegóły pakowania | |
| Waga urządzenia | 9,2 kg |
| Wymiar opakowania | 495 X 495 X 170 mm |
| Waga opakowania | 10,5 kg |
Obraz projektu

Pokaz fabryczny
SERWIS PO SPRZEDAŻY - 7 lat gwarancji
Hangzhou ZGSM Technology Co., Ltd („ZGSM”) gwarantuje, że ten sprzęt marki ZGSM jest zabezpieczony przed wadami
materiały i wykonanie przy normalnym użytkowaniu przez okres SIEDEM (7) ROKU od daty zakupu.ZGSM zapewnia bezpłatną naprawę lub wymianę w okresie gwarancyjnym.
ZGSM pobierze opłatę za porażki w wyniku nietypowego przechowywania, użytkowania, połączenia lub zmiany struktury lub jakichkolwiek komponentów produktu.
Obrażenia spowodowane uderzeniem pioruna o 6KV (L, N do FG) / 4KV (L do N) nie będą objęte gwarancją opartą na IEC61000-4-5.
INFORMACJE O UMOWIE
Karen Chen
Międzynarodowa sprzedaż i sprzedaż.
Whatsapp / Wechat: +86 13588232941
E-mail: karen@zgsm-china.com
Popularne Tagi: 90W led ogród światła post top zamontowany na rynku europejskim, producenci, dostawcy, kupić, tanie, cena


