150-watowe, ledowe, liniowe oświetlenie wysokiego poziomu

Zalety:
1. Źródło LUMILEDS® LUXEON 3030 z raportem LM-80.
2. Wysoce niezawodny sterownik HANG MEANWELL® z 5-letnią gwarancją.
3. Ponad 100 000 godzin pracy.
4. Dostępne dla kąta wiązki 60 °, 90 ° i 110 °.
5. IK10 i IP66.
6. Regulowany wspornik montażowy.
7. Certyfikat UL, DLC, RoHS, CE, GS, CB.
8. Produkt patentowy z 5 certyfikatami patentowymi.
9,5 lat gwarancji
10. Szeroki zakres zastosowań, może być stosowany jako światło przemysłowe, światło baldachimu, światło powodziowe, oświetlenie stadionu, światło tunelu, światło magazynu, światło stacji benzynowej i tak dalej.
Specyfikacja
| Model | ZGSM-GCD150H5 |
| Marka LED | Philips LUMILEDS® LUXEON 3030/5050 |
| Marka kierowcy | Bez ściemniania: Sterownik HBW MeanWell |
| Normalna moc | 150W |
| Napięcie wejściowe | 100-240 V / 277 V AC 50/60 Hz |
| Wydajność energetyczna | > 90% |
| Współczynnik mocy | > 0,95 |
| Efektywność świetlna lampy | > 130-160 lm / w |
| Znamionowa wydajność lampy | 19 500–24 000 lm |
| Wskaźnik renderowania kolorów | Ra> 70 |
| Temperatura koloru | 4000K (Nature White), 5000K (Pure White), 5700K (Cool White) |
| Typ fotometryczny | 60 90 110 stopni |
| temperatura robocza | Od 40 ° C do + 50 ° C |
| Całkowite zniekształcenia harmoniczne | <> |
| Konserwacja lumenów | > 100 000 godzin - L70, @ 25 ° C (77 ° F) |
| Materiały | Aluminium; PC |
| Klasa IP | IP66 z raportem z testu |
| Ocena IK | IK10 z raportem z testu |
| Orzecznictwo | CE, ROHS, IOS9001, ISO14001, LM80 |
| Gwarancja | 7 lat |
| Szczegóły pakowania | |
| Waga urządzenia | 5,4 kg |
| Wymiar opakowania | 485 X365 X160 mm |
| Waga opakowania | 6,3 kg |
Obraz projektu

Pokaz fabryczny
SERWIS PO SPRZEDAŻY - 7 lat gwarancji
Hangzhou ZGSM Technology Co., Ltd („ZGSM”) gwarantuje, że ten sprzęt marki ZGSM jest zabezpieczony przed wadami
materiały i wykonanie przy normalnym użytkowaniu przez okres SIEDEM (7) ROKU od daty zakupu.ZGSM zapewnia bezpłatną naprawę lub wymianę w okresie gwarancyjnym.
ZGSM pobierze opłatę za porażki w wyniku nietypowego przechowywania, użytkowania, połączenia lub zmiany struktury lub jakichkolwiek komponentów produktu.
Obrażenia spowodowane uderzeniem pioruna o 6KV (L, N do FG) / 4KV (L do N) nie będą objęte gwarancją opartą na IEC61000-4-5.
INFORMACJE O UMOWIE
Karen Chen
Międzynarodowa sprzedaż i sprzedaż.
Whatsapp / Wechat: +86 13588232941
E-mail: karen@zgsm-china.com
Popularne Tagi: 150 W smd led liniowy high bay light, producenci, dostawcy, kup, tanio, cena

