Opis
Wyślij zapytanie
100 W UL Dlc Wielofunkcyjne światło TUV LED High Bay z funkcją ściemniania czasowego


100 W UL Dlc Wielofunkcyjne światło TUV LED High Bay z funkcją ściemniania czasowego
| Specyfikacje | |
| Model | ZGSM-GCD100H5 |
| Marka LED | LUMILEDS® LUXEON 3030 |
| Marka kierowcy | Seria Meanwell HLG |
| Normalna moc | 100W |
| Ilość modułów LED | 2 moduły |
| Napięcie wejściowe | 100-240 V / 277 V AC 50/60 Hz |
| Wydajność energetyczna | > 90% |
| Współczynnik mocy | > 0,95 |
| Efektywność świetlna lampy | > 130 lm / w |
| Znamionowa wydajność lampy | 13000 lm (tolerancja lumenów +/- 5%) |
| Wskaźnik renderowania kolorów | Ra> 70 |
| Temperatura koloru | 3000 4000 5000 lub 5700K |
| Typ fotometryczny | 60,90,110 stopni |
| Optymalna temperatura pracy | 25 ℃ |
| Temperatury przechowywania | „-40 ℃ ~ + 50 ℃ |
| Środowisko pracy | Między -40 ° C ~ + 50 ° C, 10% ~ 90% RH |
| Całkowite zniekształcenia harmoniczne | <> |
| Konserwacja lumenów | > 75000 godzin - L70, @ 25 ° C (77 ° F) |
| Materiały korpusu i powłoki | Anodyzowane aluminium |
| Klasa IP | IP66 z raportem z testu |
| Ocena IK | IK10 z raportem z testu |
| Orzecznictwo | CE, ROHS, ISO9001, ISO14001, LM80 |
| Funkcja opcjonalna | 1-10V DC lub PWM Sygnał lub ściemnianie rezystancji |
| Sterowanie timerem / fotokomórką | |
| Gwarancja | 7 lat |
| Szczegóły pakowania | |
| Wymiar urządzenia | 366 x 340 x 156 mm |
| Waga urządzenia | 4,3 kg / 9,5 funta |
| Wymiar opakowania | 415 x365 x 160 mm |
| Waga opakowania | 5,1 kg / 11,2 funta |








Popularne Tagi: 100 watów ul dlc wielofunkcyjne tuv led high bay light z zegarem ściemniającym, producenci, dostawcy, kup, tanie, cena

