Magazyn UFO LED Światło 100W Magazyn Światło UFO 100W 150W 200W Low Bay UFO
Przegląd
Lampy LED wysokiego składowania serii ZGSM® K wykorzystują źródło światła LUMILEDS® LUXEON 3030 2D, zapewniając
doskonały strumień świetlny, długotrwała stabilność i wspaniały widok.
Lampy LED wysokiego składowania serii ZGSM® K wykorzystują wysokiej klasy sterownik LED o długiej żywotności. Zapewnij 5 lat gwarancji na oprawę.
Zaleta produktu
1. Używając diod LED Lumileds 3030, skuteczność oprawy wynosi ponad 120 lm / w.
2. Sterownik Inventronics z funkcjami ściemniania i ochroną przed przepięciami 4KV.
3. 5 lat gwarancji.
4. Prosta konstrukcja struktury pierścieniowej, łatwa do montażu podwieszanego.
5. Mały i lekki korpus, który oszczędza dużo kosztów wysyłki.
6. Zastosowanie: Warsztat, magazyn | Stacja benzynowa | Garaż parkingowy | Oświetlenie terenu
Specyfikacja
| Model | ZGSM-GCD200M |
| Marka LED | LUXEON® 3030 2D |
| Marka kierowcy | Sterownik Inventronics |
| Normalna moc | 200W |
| Ilość LED | 304szt |
| Napięcie wejściowe | 100-240 / 277 VAC |
| Wydajność energetyczna | > 90% |
| Współczynnik mocy | > 0,95 |
| Efektywność świetlna lampy | > 140 lm / w |
| Znamionowa wydajność lampy | 28000 lm (tolerancja lumenów +/- 5%) |
| Wskaźnik renderowania kolorów | Ra> 70 |
| Temperatura koloru | 3000K, 4000K, 5000K lub 5700K |
| Typ fotometryczny | 110 stopni |
| Optymalna temperatura pracy | 25 ° C |
| Temperatury przechowywania | „-40ºC ~ + 70ºC |
| Środowisko pracy | Między -40 ° C ~ + 50 ° C, 10% ~ 90% RH |
| Całkowite zniekształcenia harmoniczne | <> |
| Konserwacja lumenów | > 100 000 godzin - L70, @ 25 ° C (77 ° F) |
| Materiały korpusu i powłoki | Aluminium odlewane ciśnieniowo; Szkło hartowane |
| Klasa IP | IP65 z raportem z testu |
| Ocena IK | IK10 z raportem z testu |
| Orzecznictwo | CE, ROHS, ISO9001, ISO14001 |
| Funkcja opcjonalna | 0 (1) -10 V DC lub Ściemnianie sygnału PWM |
| Sterowanie czasowe / czujnik ruchu | |
| Gwarancja | 5 lat |
| Szczegóły pakowania | |
| Wymiar urządzenia | 350 * 350 * 193 mm |
| Waga urządzenia | 5,2 kg |
| Wymiar opakowania | 365 * 365 * 210 mm |
| Waga opakowania | 6,0 kg |
Z poważaniem,
Moe
MIĘDZYNARODOWA SPRZEDAŻ I Marketing
Mob: +86 159 9016 1730
HANGZHOU ZGSM TECHNOLOGY CO., LTD
1188 JINXI SOUTH RD., LINGLONG INDUSTRIAL ZONE, LIN'AN - 311301, HANGZHOU, ZHEJIANG, CHINY
Popularne Tagi: ufo led magazyn światła 100w magazyn światła ufo, producenci, dostawcy, kup, tanio, cena

