Reflektory zewnętrzne o mocy 280-300W na zewnątrz projektora

Zalety:
- Kąt wiązki 15 °, 30 °, 45 °, 60 ° dla różnych wymagań oświetleniowych.
- Pokrywa ze szkła hartowanego.
- Philips Lumileds 3030 Chips.
- Sterownik Inventronics z funkcją ściemniania.
- Modele 280W, 560W, 840W dla Twojej opcji.
- Skuteczność oprawy do 150 lm / W.
- Ochrona przeciwprzepięciowa 10KV.
- CE, RoHS, ISO9001, ISO14001.
- 100 000 godzin życia (L70).
- 5 lat gwarancji.
- Urządzenie może być regulowane w zakresie 0-360º.
- Opcjonalny długopis laserowy może być użyty do skorygowania kierunku
Specyfikacja
| Model | ZGSM-TGD280M |
| Marka LED | Philips LUMILEDS® LUXEON 3030 |
| Marka kierowcy | Bez ściemniania: Sterownik HLG MeanWell | Możliwość przyciemniania: sterownik Inventronics |
| Normalna moc | 280W |
| Napięcie wejściowe | 100-240 V / 277 V AC 50/60 Hz |
| Wydajność energetyczna | > 90% |
| Współczynnik mocy | > 0,95 |
| Efektywność świetlna lampy | > 150 lm / w |
| Znamionowa wydajność lampy | 42 000 lm |
| Wskaźnik renderowania kolorów | Ra> 70 |
| Temperatura koloru | 4000K (Nature White), 5000K (Pure White), 5700K (Cool White) |
| Typ fotometryczny | 15,30,45,60 stopnia |
| temperatura robocza | Od 40 ° C do + 50 ° C |
| Całkowite zniekształcenia harmoniczne | <> |
| Konserwacja lumenów | > 100 000 godzin - L70, @ 25 ° C (77 ° F) |
| Materiały | Aluminium; PC |
| Klasa IP | IP66 z raportem z testu |
| Ocena IK | IK10 z raportem z testu |
| Orzecznictwo | CE, ROHS, IOS9001, ISO14001, LM80 |
| Funkcja opcjonalna | 0-5 V, 0-10 V, PWM, Timer |
| Opcjonalny długopis laserowy | |
| Gwarancja | 5 lat |
| Szczegóły pakowania | |
| Waga urządzenia | 17 kg |
| Wymiar opakowania | 770 X385 X235 mm |
| Waga opakowania | 20 kg |
Obraz projektu

Pokaz fabryczny
SERWIS PO SPRZEDAŻY - 7 lat gwarancji
Hangzhou ZGSM Technology Co., Ltd („ZGSM”) gwarantuje, że ten sprzęt marki ZGSM jest zabezpieczony przed wadami
materiały i wykonanie przy normalnym użytkowaniu przez okres SIEDEM (7) ROKU od daty zakupu.ZGSM zapewnia bezpłatną naprawę lub wymianę w okresie gwarancyjnym.
ZGSM pobierze opłatę za porażki w wyniku nietypowego przechowywania, użytkowania, połączenia lub zmiany struktury lub jakichkolwiek komponentów produktu.
Obrażenia spowodowane uderzeniem pioruna o 6KV (L, N do FG) / 4KV (L do N) nie będą objęte gwarancją opartą na IEC61000-4-5.
INFORMACJE O UMOWIE
Karen Chen
Międzynarodowa sprzedaż i sprzedaż.
Whatsapp / Wechat: +86 13588232941
E-mail: karen@zgsm-china.com
Popularne Tagi: 280-300w reflektory zewnętrzne projektory światła stadionu, producenci, dostawcy, kup, tanio, cena

