Opis
Wyślij zapytanie

| Model nr. | ZGSM-LD160H4 |
| Prąd roboczy LED | 59mA |
| Moc nominalna | 160 W. |
| Napięcie wejściowe | VAC220-240 / 277V, 50 / 60HZ |
| Żetony LED | Lumileds 3030 2D |
| Sterownik LED | Znaczy dobrze |
| CCT | 4000 K, 5000 K, 5700 K. |
| Dożywotni | > 100 000 godzin - L70, @ 25 ° C (77 ° F) |
| Strumień świetlny (lm) | 22400 |
| Skuteczność świetlna (lm / w) | 140 |
| Dystrybucja oświetlenia | Typ III |
| Urządzenie przeciwprzepięciowe | 10KV |
| Temperatura pracy | -40 ° C ~ 50 ° C |
| Gwarancja | 7 lat |
| Oceny | IP66, IK10 |
| Certyfikaty | CE, CB, ENEC, RoHS |

Popularne Tagi: diody LED baldachim diody LED reflektory do aplikacji na stacjach benzynowych 160w, producenci, dostawcy, zakup, tanio, cena

